Žiemos sporto šventė

Nedidelis šaltukas ketvirtadienio popietę neišgąsdino mokinių. Sporto būrelio treneris Rolandas pakvietė visus į lauką parungtyniauti. Smagu bėgti įlindus į lanką, nardyti iš rankų padarytu tuneliu, perduoti kamuolį aukštai virš galvos arba jį kuo greičiau ir taikliau mesti savo komandos draugui. Dar smagiau, kai vieną žaidėją kitas tempia rogutėmis, o ties posūkiu turi laikyti pusiausvyrą, kad neiškristum. Nugalėjo draugystė, todėl treneris saldžiais prizais palepino kiekvieną dalyvį. O stipriausi berniukai, šventės organizatorių pavežiojo papuoštose rogėse ir taip pasveikino su gimtadieniu.
Žiemos sporto šventę būrelio „Aš kūrėjas” vaikai pratęsė klasėje ir „nulipdė” besmegenius ne iš sniego, o štampuodami baltu guašu ausų krapštukais tamsiame popieriaus lape.