Be patyčių

Prasideda „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

Šią savaitę „Vaikų linija“ organizuoja „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“. Mūsų mokykla-darželis palaiko šią iniciatyvą, kuria siekiama sutelkti dėmesį į patyčių problemą ir efektyvius būdus jai spręsti.
Mūsų mokyklos-darželio savaitės svečias ir patyčių simbolis – Sidas (personažas iš animacinio filmuko „Ledynmetis“). Vaikai pasižiūrėję ištrauką iš filmuko „Ledynmetis“, iliustruojančią kaip draugai tyčiojasi iš Sido, pasiryžo jam padėti ir palaikyti atlikdami suplanuotas užduotis. Atliktas veiklas mokiniai pristatys ir Sidui įteiks kovo 28 d.
Savaitės „Be patyčių” tvarkaraštis

Kviečiame ir tėvelius nelikti abejingiems ir parodyti nepritarimą patyčioms. Tik tinkamai reaguodami į patyčias ir kitas agresyvaus elgesio apraiškas galime užkirsti kelią smurtui.