Konkursas „Žaidžiam žodžiu”

Balandžio 20 d. Pažagienių mokyklos-darželio 3 klasės mokiniai, kurie lanko logopedines pratybas, t. y. Ugnė, Tajus ir Justinas dalyvavo konkurse „Žaidžiu žodžiu“, kuris vyko Panevėžio rajono švietimo centre. Vienuolika komandų iš Panevėžio rajono mokyklų stengėsi kuo išradingiau prisistatyti vieni kitiems ir pademonstruoti žinias apie knygas, knygų skaitymą. Komandos, pagal laikrodžio rodyklę, nuo vienos „bibliotekėlės“ ėjo prie kitos, taip stengdamosi kuo tiksliau atlikti įvairias užduotėles ir pelnyti kuo daugiau taškų. Komisija, įvertinusi atliktas komandų užduotis paskelbė taškų lentelę, kurioje mūsų ugdytiniai surinko pakankamai didelį taškų skaičių ir buvo II vietoje. Visus konkurso dalyvius apdovanojo atminimo dovanėlėmis ir padėkomis. Konkursas suteikė vaikams žinių, bendravimo patirties ir gerų emocijų. Džiaugiamės mokinių gebėjimais!