Turistinis žygis dviračiais

,,Nėra blogo oro, jei apranga tinkama!“ – tokiu šūkiu pradėjo pirmąją stovyklos dieną Pažagienių pradinukai. Buvo dėl ko nerimauti, nes tamsūs debesys, lietus ir stiprus vėjas gąsdino turistus. Seniai suplanuota kelionė pareikalavo daug jėgų ir ištvermės, išsiruošus į žygį dviračiais iki Šilagalio ir atgal. Pirmoji stotelė – Lietuvos radijo ir televizijos centras antruose Pažagieniuose. Čia mus pasitiko telecentro darbuotojas Gytis, kuris atsakė į visus vaikams rūpimus klausimus ir kiekvienam atvykusiam padovanojo po pakabuką Antroji stotelė – Šilagalio parkas, kur išalkusių ir ištroškusių turistų, kūrendama laužą, laukė Nidos mama Kristina. Kol kepė dešrelės, Gabijos mama Jūratė vaišino žemuogėmis ir kava. Pasistiprinę ir pailsėję, vaikai žaidė su kamuoliu, bėgiojo, šokinėjo per laužą. Kad ir pavargę, bet nuotaika puiki! O visų važiavusių pageidavimas: „Norim dar!”