„Pelėdžiukų“ sąskrydis 2017

Šiandien Panevėžio r. Velžio lopšelio – darželio ir Panevėžio r. Dembavos lopšelio – darželio priešmokyklinių grupių auklėtiniai kartu su auklėtojomis atvyko į Panevėžio r. Pažagienių mokyklą – darželį. Bendrai veiklai visas tris įstaigas subūrė jau tradicija tapęs, kasmetinis renginys „Pelėdžiukų“ sąskrydis 2017. Sąskrydžio tikslas – puoselėti tarp įstaigų bendradarbiavimo idėją, kartu buriant įstaigų vaikus ir pedagogus bendrai prasmingai veiklai. Šio sąskrydžio tema – „Vasara“.
Renginys prasidėjo vaikų aktyviomis muzikinėmis mankštomis. Vieni iš kitų išmokome naujų sporto mankštų, o auklėtojos pasidalino originaliomis idėjomis vaikų fiziniam aktyvumui skatinti. Vėliau vaikai pagal sąskrydžio emblemų spalvytes susiskirstė į penkias komandas. Trys komandos su kapitonais priešakyje atliko orientacines užduotis, kurios buvo išdėstytos po visą Pažagienių mokyklos – darželio lauko teritoriją. Kiekvienai komandai reikėjo įveikti po keturias užduotis, kurios pareikalavo iš vaikų bendro susitelkimo menant mįsles, dėliojant užkoduotą  žodį,„gandro snapais“ renkant kamštelius ir po du „čiuožiant“ slidėmis. Likusios dvi komandos piešė ant didelių tapeto lapų bendrą piešinį tema „Vasara“. Įveikus visas užduotis, susirinkome į ratą bendrai  refleksijai. Piešėjai pristatė savo piešinius:  juose puikavosi Baltijos jūra, didingas kruizinis laivas, visiems matomas švyturys ir žydras dangus su besišypsančia saule. Vaikai, kurie įveikė orientacines užduotis, džiaugėsi teisingai iššifravę pasislėpusius žodžius.
Pasidalinę įspūdžiais, tęsėme muzikines mankštas, po kurių laukė bendros vaišės.  Džiaugiamės visų gera nuotaika, saulėta, šilta diena ir turiningai praleistu laiku.