Europos kalbų diena

Rugsėjo 27 d. anglų kalbos pamokose buvo paminėta Europos kalbų diena, šios dienos tikslas paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms.
Mokyklos trečios klasės mokiniai gamino liūtuką, ant kurio plaukų parašė žodį „Labas“ įvairiomis kalbomis. Ketvirtokus mokytoja Agnė supažindino su Kipro salos, kuri priklauso Graikijai, kultūra ir kraštovaizdžiu. Vasarą čia mokytoja dalyvavo profesijos tobulinimo kursuose. Vaikai piešė Kipro valstybės vėliavą ir paruošė stendą kartu su kitų klasių mokiniais. Antrokams patiko piešti vėliavas, taip pat su dideliu smalsumu žiūrėjo filmą apie kalbų mokymosi svarbą.
Pasidžiaugta prasminga diena ir tuo, kad mokytis kalbų gali būti, ne tik naudinga, bet ir įdomu.