Svečiuose spektakliukas „Mergaitė Doli saldainių šalyje“

Šiandien Pažagienių mokykloje-darželyje svečiavosi teatriukas „Smagumėlis“ ir mūsų mažiesiems bei 1-2 klasių mokiniams parodė nuotaikingą spektakliuką „Mergaitė Doli saldainių šalyje“. Tai istorija apie Mergaitę, kuri labai mėgo valgyti saldainius. Atsisakiusi vakarienės ji slapta valgė saldainį ir svajojo: – „kaip būtų gerai, kad saldumynų niekada netruktų, o mama leistų juos valgyti ir pusryčiams, ir pietums, ir vakarienei“.
Tai vaikučiams labai artima ir atpažįstama istorija, kuri parodė, kaip įvairiose situacijose mažiesiems yra siūlomi saldumynai ir kaip sunku jiems atsispirti. Mergaitė Doli nepasidavė ištikus bėdai, nes žinojo, kad nėra padėties be išeities. Spektakliuko metu vaikai buvo supažindinti ir su cukraus žala organizmui, ir pamokyti sveikos gyvensenos, o svarbiausia tai,  kad viską reikia daryti su saiku.