Padėk beglobiams gyvūnams!

Spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų diena, todėl norėjome daugiau dėmesio skirti gyvūnams ir galvojome, ką gero galėtume padaryti keturkojų labui.
1–4 klasių mokiniai dalyvavo piešinių parodoje „Mažasis draugas“. Taip pat nusprendėme mokyklos-darželio bendruomenę pakviesti dalyvauti akcijoje „Padėk beglobiams gyvūnams“.
Džiugu, kad sulaukėme didelio dėmesio ir beveik visą mėnesį vaikai nešė maistą kačiukams bei šuniukams. Jį padovanojome Panevėžio gyvūnų globos draugijai, kuriai talkina savanoris Justinas. Į mokyklą-darželį jis atvažiavo ne vienas, o su šuneliu, kuriuo galėjo pasidžiaugti mūsų vaikai.
Šios akcijos organizatoriai nori padėkoti visai mokyklos-darželio bendruomenei, kad neliko abejingi beglobiams keturkojams.