Stebuklų pilis

Pasakos mus lydi nuolat, nuo vaikystės iki senatvės. Gera kurti nuostabius pasaulius, kur galima įgyvendinti svajones, įveikti sunkumus. Čia vyksta stebuklai, o realūs asmenys pavirsta pasakiškais personažais ir visi kažkur ,,gyvena“ bei turi savo istoriją.
Šiaulių moksleivių namai organizuoja respublikinę mokinių kūrybinių darbų parodą-konkursą ,,Seku seku pasaką“ – 2018 metų tema ,,Stebuklų pilis“. Ji skirta pasidalinti patirtimi ir idėjomis, ugdant mokinių vaizduotę ir kūrybiškumą.
Pažagienių kūrėjai tapė pilis guašu, liejo akvarėlę, puošė jas smulkiomis grafinėmis detalėmis. Darbai išsiųsti į konkursą ir bus paskelbti internetiniame puslapyje www.siauliumn.lt, Facebook paskyroje nuo kovo 28 d. iki balandžio 24 d.