Išvyka į Ramygalą, naktis mokykloje

Ketvirtąją dieną stovyklautojai rinkosi tik vakare. Važiavo į Ramygalą. Senoje kaimo sodyboje pasitiko menininkė Laima. Ji supažindino vaikus su keramikos dirbiniais, parodė krosnis, kuriose išdegami gaminiai. Po to visi kibo į darbą – kūrė svajonių paukščius, kuriais papuoš savo mokyklą. Vėliau pasivaikščiojo po Ramygalą, surado sagų namelį. Grįžę į Pažagienius valgė picą, o labiausiai laukė nakties mokykloje. Vieni žaidė stalo žaidimus, kiti žiūrėjo kino filmą. Prieš miegą stovyklautojai susirinko į pižamų vakarėlio šnabždesius. Prie žvakės, kurią gavo dovanų iš menininkės, kiekvienas pasakė savo pastebėjimus stovykloje. Ryte visi kartu mankštinosi, basomis lakstė po žolę. Po mankštos kiekvienas pasigamino sau pusryčius. Atsisveikino linkėdami vieni kitiems šiltos vasaros, gerų įspūdžių.