Šventinis vakaras mamoms

20160428_181656 20160428_181422 20160428_180824 DSCN2816Kol tau sukako metukai, Ji kantriai vystė ir maitino, nors kartais verkei visą naktį. Kai tau buvo vieneri, Ji išmokė tave vaikščioti, nors nuolat pabėgdavai. Kai tu paūgėjai, Ji gamindavo tau skaniausią maistą, nors dažnai numesdavai lėkštę ant grindų. Kai tau sukako septyneri, Ji tave palydėjo į mokyklą ir jaudinosi ne mažiau, nei tu. Kai tau bus dvylika, aštuoniolika, trisdešimt ar net keturiasdešimt, vis tiek Ji rūpinsis tavimi.
Todėl… kol tavo mama čia, nepalik Jos, nepamiršk ir padaryk viską, ką tu gali… Nepyk ant Jos, nesakyk ir nedaryk nieko, kas gali sudaužyti Jos mylinčią širdį… Tu turi tik vieną MAMĄ.
Šventinį vakarą Pažagienių mokyklos-darželio pradinukai padovanojo savo mamoms. Jie šoko, dainavo, deklamavo ir vaidino. Šilčiausius žodžius užrašė pačių pagamintuose atvirukuose. Kiekviena mamytė pasidžiaugė gautu gėlės žiedu ar vaiko rankytėmis nulipdytu moliniu pakabuku.