Rajoninio konkurso nugalėtojai

Jau penkerius metus Panevėžio rajone vykdomas 1-4 klasių mokinių skaitymo skatinimo projektas „Kartu skaityti gera“. Kasmet išrenkama viena knyga, kurią skaito visi rajono pradinukai. Projektą vainikuoja konkursas „Viena knyga“. Šiais metais mokslo metais 1-2 klasių mokiniai skaitė ir analizavo Ignės Zarambaitės knygą „Emilio laiškas“, 3-4 klasių tos pačios autorės knygą „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“.
Gegužės 3 dieną Paįstrio J. Zikaro gimnazijoje vyko pradinių klasių skaitymo skatinimo konkursas „Viena knyga“. Susirinko 11 komandų 1-2 klasių mokinių ir 12 komandų 3-4 klasių mokinių. Komandą sudarė du mokiniai.
Sveikiname 3-4 klasių Pažagienių mokyklos-darželio komandą: trečiokę Godą ir ketvirtokę Adrianą užtikrintai iškovojusias pirmąją vietą. 45 taškai iš 45 galimų!
Labai džiaugiamės 1-2 klasių komanda: Madona ir Tomu, jie surinko 30 taškų iš 35 galimų ir užėmė garbingą 4 vietą.
Linkime savo mokiniams augti skaitant knygas ir aktyviai dalyvauti įvairiuose konkursuose.
Labai svarbu patyrimas, draugiškumas, tobulėjimas ir skaitymo skatinimo vertybės, kurias jie tikrai tobulino ir patyrė džiaugsmą.