Su Rugsėjo 1-ąja!

Mieli MOKINIAI, MOKYTOJAI, TĖVELIAI, SENELIAI, SVEČIAI!

Sveiki sugrįžę į mokyklą po vasaros atostogų! 
Dažnam mūsų vasaros pabaiga yra įtemptas ir kiek nerimastingas laikas, nes visi norime, kad nauja pradžia būtų sklandi ir nepriekaištinga.
Tikiu, kad visi skirtingai motyvuojame save naujai pradžiai. Pasidalinsiu, kas  mane, kaip mokyklos vadovę, įkvepia. Yra ne mažiau nei penki labai reikšmingi dalykai, kurie man padeda laukti Rugsėjo 1-osios.
Pirmiausia – tai Jūsų didžiulis būrys čia, Jūsų dėmesys, viltis žvilgsniuose ir pasitikėjimas, pasirenkant Pažagienių mokyklą naujiems mokslo metams. 
Taip pat nuoširdus vaiko, sutikto vasarą šalia mokyklos, klausimas „ar jau greitai atrakinsit mokyklą? Nes labai laukiu, kada galėsiu ateiti.“
Dar mokytojų, besirengiančių sutikti savo mokinius, bendradarbiavimas, gera nuotaika ir šypsenos.
Taipogi mokyklos darbuotojų įsitraukimas ruošiant dokumentus, registrus, parenkant priemones ir tvarkant erdves, kad sugrįžę mokiniai būtų optimaliai aprūpinti.
O ir buvę mūsų mokiniai, kurie aplanko savo mokytoją ir pirmąją mokyklą, tokie ūgtelėję ir su paauglišku pasitikėjimu. Jie ateina į pradinę savo mokyklą tarsi į uostą, kad pasisemtų energijos prieš naujus mokslo metus savo, kitose, didelėse mokyklose.
Man tai duoda stiprų užtaisą. Tad esu čia, kad patvirtinčiau, jog mokykla naujiems, 2023-2024 mokslo metams – pasiruošusi! Užtikrinu, šie mokslo metai bus įdomūs ir prasmingi.
Kas nauja mūsų mokykloje!? Tai – mūsų pirmokai, nes jiems ši Rugsėjo 1-oji – ypatinga diena. Nuoširdžiai linkiu, kad ji būtų neužmirštama  ir nepakartojama. Dar – mūsų mokyklos mokytojų komandą papildė 2 mokytojos, tai klasės mokytoja Jolanta Smetonienė ir tikybos mokytoja Daiva Vasiliauskienė. Šokio pamoką keičia teatro pamoka. 1 ir 3 klasės įgyvendins atnaujintą ugdymo turinį ir įtraukaus ugdymo principai bus taikomi mokykloje. O dar …  nauji projektai, nauji draugai, nauji socialiniai partneriai, kokybiško ugdymo patirtys, kurios žinias paverčia gebėjimais ir kompetencijomis, bus naujais mokslo metais. 

Mielieji, sveikinu jus su Mokslo ir žinių diena! Linkiu mums visiems sklandžios pradžios, geranoriško bendravimo ir didžiulio smalsumo bei pasitikėjimo – tiek einant, tiek palydint ir, svarbiausia, vedant mokslo ir pažinimo keliu mūsų Pažagienių mokykloje.

Gražios šventės ir įsimintinos pirmos pamokos Jūsų klasėse.
Mokyklos-darželio direktorė Vilma J. Kuprienė