Šeimos diena

DSCN0290Mielieji: mamos ir tėčiai, močiutės ir seneliai, broliai ir sesės nuoširdžiai visus sveikiname su tarptautine Šeimos diena.

Šeima – tai brangiausi ir mylimiausi žmonės, tai vieta, kur turėtų būti saugu, gera ir ramu. Šeimoje formuojasi mažo žmogaus vertybinės nuostatos ir pasaulėžiūra.

DSCN0307 DSCN0301 DSCN0303

Gegužės 14 dieną, malonu buvo matyti gražias, tvirtas šeimas, kurios susirinko į Pažagienių mokyklą-darželį pažiūrėti, kaip užaugo jų mažieji, ko išmoko per metus. Miela buvo, kad savo pavyzdžiu mamos, tėčiai, seneliai, močiutes, vyresnieji broliai ir sesės rodė, kad jiems rūpi mažųjų veikla, kartu šoko ir dainavo, kartu atliko smagias kūrybines užduotis.
Ačiū jums visiems ir būkite kartu, rūpinkitės vienas kitu, nes tvirta, draugiška, amžinas vertybes puoselėjanti šeima, tai mūsų visų ateitis.