Jūs galite prisidėti, kad  VAIKAMS ČIA BŪTŲ GERA AUGTI.

Maloniai prašome skirti paramą ir pagerinti  Pažagienių mokyklos-darželį lankančių vaikų saugumą, ugdymą bei patogumą. 
Džiaugiames, kad iš bendruomenės skirtų 2 proc. GPM paramos už 2013 ir 2014 metus bei gavę steigėjo paramą galėjome išpildyti didelę vaikų svajonę ir pastatyti naujus lauko žaidimų įrenginius už 4 000 eurų.  
Vaikai turi ir daugiau svajonių, o administracija įsipareigojimų, kuriems reikia didesnių finansų, nei gali skirti steigėjas.

Vaikams būtų saugiau sportuoti ant saugios lauko aikštelės dangos, multimedijos projektorius suteiktų pamokoms daugiau vaizdumo, lopšelio grupės vaikai galėtų turėti patogesnes rūbinėles. Sandaresnė, teritoriją supanti, tvora apsaugotų vaikų lauko žaidimų erdves nuo užklydusių augintinių paliktos taršos. Tėvų pasitikėjimą, auklėjant vaikus, sustiprintų profesionalų mokymai ir konsultacijos.

Tačiau  Jūs patys galite nurodyti, kur pageidaujate, kad mokykla-darželis panaudotų Jūsų skirtos paramos lėšas. Kitu atveju, kaip panaudoti paramą, nusprendžia Mokyklos-darželio taryba, įvertinusi mokyklos-darželio veiklą. Didžiuojamės, kad ir steigėjas (Panevėžio r. savivaldybė) yra įvertinęs Mokyklos-darželio kolektyvo pastangas, pritaikant erdvę ugdymui, ir apdovanojęs prizais, tai patvirtina efektyvų mokyklos-darželio aplinkos puoselėjimą.

Paraiskos forma 2016Būsime dėkingi už Jūsų skirtą  2 proc.paramą (iki 2016 m. gegužės 1d.) nuo gyventojų pajamų mokesčio (FRO0512)  ar individualią paramą, kurią galite pervesti į banko sąskaitą: 

Gavėjas – Panevėžio rajono Pažagienių  mokykla-darželis
Gavėjo kodas  191429544
A.s. LT374010041200280044
Bankas AB DNB bankas
Banko kodas 40100

2 proc. nuo GPM galite skirti 2 būdais:

  1. Užpildę popierinę paraiškos formą FRO0512 ir nunešę į Valstybinės moksečių inspekcijos Panevėžio skyrių Durpyno g. 12, arba atnešę  Mokyklos-darželio sekretorei.
  2.  Galima įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, t. y. asmeniškai užpildyti paraišką elektroniniu būdu, jei naudojatės elektronine deklaravimo sistema (EDS).

Labai ačiū už supratingumą ir paramą visiems:  tėvams, darbuotojams ir bendruomenės nariams jau parėmusiems Pažagienių mokyklą-darželį.
Direktorė Vilma J. Kuprienė