Piešinių paroda „Lietuva“

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, pasiūlėme mokiniams nupiešti savo šalį. Kiekvienas ją mato vis kitaip. Štai, žuvytės gimtinė – žaliam vandeny. Paukščiukas, ieškantis savo lizdo. Žmonės, vaikštantys plačiomis gatvėmis miestuose ir miesteliuose. Vaivorykštės juosta ir tekanti saulė. Vasarą upeliai, kvepiantys mėtom, o žiemą – balčiausias sniegas. Kelias, vedantis į saulėtekį ir dainą. Laukas, kur duona kasdieninė auga. Plunksna, kurią numeta išskrisdamas gandras. Žydinčioje pievoje kamanės. Lyg varpeliai, lyg žvangučiai – skambi lietuvių kalba. Ne viename piešinyje – Gedimino pilis.
Norisi pasidžiaugti kūrybiškais darbeliais, bet labiausiai tais, į kuriuos įdėta daug triūso ir kruopštumo:
1 kl. – Greta Stankūnaitė, Joana Serdikevičiūtė, Benas Ivanovas, Vilius Miliškevičius.
2 kl. – Aneta Dapkevičiūrė, Evelina Miliškevičiūtė, Nojus Preidys, Rokas Vilkončius.
3 kl. – Ugnė Cekanauskaitė, Giedrė Kriaučiūnaitė, Tajus Pranaitis, Justinas Serdikevičius.

Tekstą kūrė:
mokytoja Vaida Stanevičienė