Tėvų linija

Tėvų linija

Profesionalių psichologų konsultacijos telefonu „Tėvų linijos“ nuo liepos pradžios teikiamos ir rytais – nuo 9 val. Nemokamai ir anonimiškai pasitarti su psichologu įvairiais vaikų auklėjimo klausimais  galės daugiau nei iki šiol tėvų, įtėvių, globėjų bei senelių iš visos Lietuvos.
Daugiau nei 2,5 metų Paramos vaikams centre veikiančioje „Tėvų linijoje“ visą laiką skambinančiųjų yra kur kas daugiau nei galima atsiliepti dėl riboto linijos darbo laiko. Vien pernai liko neatsiliepta pusė skambučių. Dėl COVID-19 sukeltos situacijos dar labiau išaugo tėvų poreikis kreiptis patarimų tiek karantino metu, tiek ir jam pasibaigus.
 „Bendra įtampa, kurią sukėlė prisitaikymo prie naujų aplinkybių iššūkiai, nežinomybė dėl ateities, nerimas dėl savo bei artimųjų  sveikatos, prisidėjo, kad daugiau įtemptų situacijų kildavo ir namuose.
Tėvų darbas iš namų, vaikų nuotolinis ugdymas, riboti kontaktai su artimaisiais, mažesnės galimybės gauti „gyvą“ specialistų pagalbą, turi savo padarinių ir dabar“, – sako Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linija“ vadovė Jūratė Baltuškienė.
Siekiant suteikti daugiau konsultacijų – psichologinių žinių ir  rekomendacijų įvairiais tėvystės klausimais – „Tėvų linijos“ darbo laikas ilginamas ir pradeda dirbti daugiau psichologų-konsultantų. Dabar nemokamu numeriu 8 800 900 12 galima skambinti darbo dienomis nuo 9 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.
Daugiau informacijos – prisegtuke ir čia: https://bit.ly/2Dec7Xv
Video, informuojantis apie ilgesnį „Tėvų linijos“ darbo laiką, – https://we.tl/t-PdI6ZrNRKb