20Spa/21

Covid-19

Būtina inforamcija, ką reikia žinoti, jei turėjote sąlyti su Covid-19 sergančiu asmeniu yra pasiekiama šioje nuorodoje:UGDYMO ĮSTAIGŲ BENDRUOMENEI APIE COVID-19 | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (lrv.lt)

11Spa/21

„Mano augintinis“

Minint Pasaulinę gyvūnų dieną, kviečiame pasižiūrėti parodą „Mano augintinis“. Parodos dalyviai – Pažagienių mokyklos-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai ir jų augintiniai. Parodos idėja, tai bendradarbiavimo su Panevėžio r. Dembavos vaikų l/d „Smalsutis“ rezultatas. KviečiameSkaityti plačiau…

25Bir/21

Ketvirtokai

Nuoširdžiai sveikiname mokyklos-darželio ketvirtokus, sėkmingai baigusius pradinio ugdymo programą. Taip pat sveikiname ketvirtos klasės mokytoją Skirmantę Petrauskienę, mokytojos padėjėją Juditą Mikūtienę ir vaikų tėvelius!