Paskatinimai ir apdovanojimai

Vaikams

Mokyklos-darželio direktoriaus padėkos 1 kl. mokiniam Simui  Budriui, Tomui Klevečkai, Mantvydui Matulevičiui, Medeinai Meškinytei, Viliui Miliškevičiui, Nidai Tatorytei, Domui Vilimui, 2 kl. mokiniams Mantui Aliukui, Anetai Dapkevičiūtei, Ignei Ivanovaitei, Evelinai Miliškevičiūtei, Nojui Preidžiui,Armandui Šembeliui, 3 kl. mokiniams Ugniui Mikūtai, Tajui Pranaičiui, Justinui Serdikevičiui ir 4 kl. mokiniams Augustui Matuizai, Deividui Nakčeriui, Arnoldui Radzevičiui, Kornelijai Žilinskaitei, Redui Jakaičiui  nepraleidusiems  nei vienos pamokos per 2016-2017 m.m. I-ąjį pusmetį.

Mokyklos-darželio direktoriaus padėkos 1 kl. mokiniams Benui Ivanovui, Mantvydui Matulevičiui, Medeinai Meškinytei, Nidai Tatorytei  ir  4 kl. mokiniams Eglei Kulionytei ir Deividui Nakčeriui  už labai gerus 2016-2017 m.m. I pusmečio mokymosi rezultatus.

Mokyklos-darželio direktoriaus padėkos 2 kl. mokinei Anetai Dapkevičiūtei ir 4 kl. mokiniui Redui Jakaičiui  už puikius 2016-2017 m.m. I pusmečio mokymosi rezultatus ir lankomumą.

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus II vietos diplomas Andrėjai Antanaitytei ir Godai Odminytei už dalyvavimą Panevėžio rajono vaikų ir moksleivių konkurse „Dainų dainelė“.

Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ padėka Elijai Makauskaitei už puikų piešinį ir dalyvavimą respublikinimae ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurse „Mano mylimiausia pasaka“.

Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ padėka Emiliui Gorkinui už puikų piešinį ir dalyvavimą respublikinimae ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurse „Mano mylimiausia pasaka“.

Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ padėka Adomui Aleknai už puikų piešinį ir dalyvavimą respublikinimae ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurse „Mano mylimiausia pasaka“.

Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ padėka Gabrielei Bikulčiūtei už puikų piešinį ir dalyvavimą respublikinimae ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurse „Mano mylimiausia pasaka“.

Darbuotojams

2017.01.04 Padėka pradinio ugdymo mokytojai Vaidai Stanevičienei už puikų mokinių parengimą ir dalyvavimą tarptatutiniame konkurse-parodoje „Kalėdų senelio kepurė”.

2016.12.15 Padėka meninio ugdymo vadovei Kristinai Miliškevičienei už Andrėjos Antanaitytės ir Godos Odminytės paruošimą Panevėžio rajono vaikų ir moksleivių konkursui „Dainų dainelė“, kuriame mergaitės užėmė II-ąją vietą.

2016.12.15 Padėka muzikos mokytojai Enrikai Valikonienei už Emilijos Saulės Vilytės paruošimą Panevėžio rajono vaikų ir moksleivių konkursui „Dainų dainelė“, kuriame mergaitė pelnė artistiškiausio pasirodymo nominaciją.

2016.12.06 Rajono Mero padėka priešmokyklinio ugdymo pedagogei  Editai Tautkienei už nuoširdų dėmesį vaikui, aktyvią ir kūrybingą pedagoginę veiklą, gerosios profesinės patirties sklaidą bei išradingą edukacinių erdvių dekoravimą mokyklos-darželio veiklos 25-ečio proga.

2016.12.06 Rajono Mero padėka vyriausiajai buhalterei Nijolei Bagdonienei už sąžiningą ir profesionalų darbą, organizuojant mokyklos ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinę apskaitą mokyklos-darželio veiklos 25-ečio proga.

2016.12.06 Rajono Mero padėka darbininkui Vytautui Kamarauskui už pagarbą žmogui ir aplinkai bei profesionalų darbą atnaujinant mokyklos-darželio vidaus ir lauko erdves, žaidimams skirtą įrangą ir mokyklinį inventorių mokyklos-darželio veiklos 25-ečio proga.

2016.12.06 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėka meninio ugdymo vadovei Kristinai Miliškevičienei už nuoširdų dėmesį žmogui,  aktyvią ir  kūrybingą pedagoginę veiklą, meninių renginių organizavimą ir sėkmingą vaikų ir mokinių paruošimą dainavimo konkursams mokyklos-darželio veiklos 25-ečio proga.

2016.12.06 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėka auklėtojos padėjėjai Irminai Survilienei už atsakingą ir ilgametį darbą padedant ikimokyklinio ugdymo auklėtojoms ugdant vaikus ir užtikrinant  vaikų ugdymo patalpų švarą mokyklos-darželio veiklos 25-ečio proga.

2016.12.06 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėka  raštvedei-dietistei Jurgitai Matuizienei už nuoširdų dėmesį žmogui, atsakingą ir kruopštų darbą rūpinantis įstaigos dokumentų kultūra, atstovaujant darbuotojams ir organizuojant maitinimą mokyklos-darželio veiklos 25-ečio proga.

2016.10.05 LR Švietimo ir mokslo ministro padėka pradinio ugdymo mokytojai metodininkei Dianai Meištaitei už atsakingą ir nuoširdų pedagoginį darbą bei sėkmingai vykdomą projektinę veiklą Tarptautinės mokytojo dienos proga.