Mokymas karantino metu per Teams

Pažagienių mokykloje-darželyje dėl paskelbto šalyje karantino ir pradinio ugdymo mokiniams pradėjus mokytis nuotoliniu būdu nuo 2021 m. sausio 4 d. naudojama Microsoft Office 365 platforma ugdymo procesui, informacijos pateikimui optimizuoti, bendradarbiauti ir nuotoliniam mokymui organizuoti.

Microsoft Office 365 A1 plano paslaugomis Mokyklos-darželio mokiniai ir mokytojai gali naudotis nemokamai. Prisijungimui naudokite mokyklos-darželio jums suteiktą vartotojo vardą ir slaptažodį. 

Prisijungę joje galime rasti daug integruotų taikomųjų programų – OneDrive, Outlook, OneNote, Teams, Word, Excel,  Powerpoint, Sway, Forms ir kt. 
Kiekvienam mokyklos mokiniui ir visam pedagoginiam personalui (administracijai, mokytojams, švietimo pagalbos specialistams) yra sukurtos MS Office 365 paskyros, prisijungimo vardai ir slaptažodžiai.   
MS Office 365 administratorė – mokyklos direktorė Vilma J. Kuprienė vijuoza7811@emokykla.lt 

Microsoft Office 365 programos TEAMS naudojimas
Microsoft Teams logotipas
Programa MS „Teams“ – tai pokalbių, susitikimų, turinio dalinimosi internete sprendimas. Geriausias funkcionalumas pasiekiamas naudojant darbalaukio aplikaciją. Taip pat yra galimybė Teams naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose (Android, iOS) arba per naršyklę prisijungus prie Office 365. 


Teams Windows

Teams iOS
Teams Android
Teams per naršyklę naudojant Office 365 paskyrą 

Visais atvejais prisijungimui prie „Teams“ naudokite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį, kaip ir jungiantis prie Office 365.

Kalbos nustatymas

Prisijungę prie „Teams“ aplinkos, galite pakeisti programos kalbą.
Tai padaryti galite paspaudę ant savo profilio ikonos → Settings → Language
ir pasirinkę Lietuvių k. 

Norėdami prisijungti prie MS Office 365, turite eiti adresu https://www.office.com arba paspausti nuorodą: https://login.microsoftonline.com/

OFFICE 365 INSTRUKCIJA 

Microsoft TEAMS NAUDOJIMO ATMINTINĖS