Moliūgo gimtadienis

Šiandien Pažagienių mokykloje-darželyje vyko rudenėlio šventė „Moliūgo gimtadienis“. Į salę moliūgo pasveikinti prigūžėjo vabaliukų, voriukų, rudens lapelių (ikimokyklinių grupių vaikučiai) ir 1-os klasės mokinių. Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Ingrida Šarachovienė (daržininkė) ir meninio ugdymo pedagogė Kristina Miliškevičienė vaikams priminė, be ko neužauga nei viena daržovė, taip pat ir moliūgas. Kartu pasižiūrėję trumpą filmuką, išsiaiškinome, kaip iš mažos sėklytės užauga didelis ir gražus moliūgas, pasidalinome įspūdžiais, kaip mums patiems sekėsi auginti moliūgus darže.
Gimtadienį švenčiantis Moliūgas save pristatė vaikams, koks jis maistingas ir vitaminingas. Vabaliukai, voriukai, rudens lapeliai moliūgui dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus ir dovanojo dovanas. 1-os klasės mokinukai ne tik dainavo, bet ir dėliojo žodžius iš pabirusių raidelių. Moliūgas šventės pabaigoje gimtadienio dalyviams dėkodamas už dovanas, juos vaišino moliūgo sėklomis.