Išvyka į Krekenavos regioninį parką, stumbryną

Antrąją stovyklos dieną stovyklautojai aplankė Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą. Ekspozicinėse erdvėse vaikai vaizdžiai ir patraukliai susipažino su parko augalija bei gyvūnija, sužinojo apie žmonių gyvenimą prie Nevėžio. Patys drąsiausieji išmėgino Krekenavos apžvalgos bokštą, nuo kurio stebėjo nuostabų vingiuojantį Nevėžį. Vėliau vaikai aplankė 0,5 km ilgio Pojūčių taką. Tako stotelėse stovyklautojų laukė įvairūs pojūčiai. Išbandė vėjo stiprumą sūpuoklėse, kūrė savo muzikinę melodiją, basomis išbandė skirtingus žemės paviršius. Čia vaikai mokėsi pajusti, suprasti, išgirsti tai, ką sako vėjas, žemė, medžiai, vanduo. Daug įspūdžių stovyklautojai patyrė Pašilių stumbryne. Ne tik išgirdo pasakojimą apie stumbrus, bet ir pamatė šiuos įspūdingus laukinius gyvūnus.