Kelionė į Panevėžio gamtos mokyklą

svetainei svetainei2 DSCF5339

Šiandien puiki diena kelionėms. Vaikai nuo pat ryto džiūgavo ir nerimavo, laukė smagaus įvykio. Pažagienių mokyklos-darželio pirmokėliai ir priešmokyklinukai išvyko į Panevėžio gamtos mokyklą. Ten vaikai apžiūrėjo gamtos gėrybių parodą-akciją „Rudens kraitelė 2015“. Parodoje ir mes sudalyvavome. Iš daržovių sukūrėme ekspoziciją „Rudeninis laivas“.  Vaikai pasidžiaugė tiek savo kūrybos, tiek kitų sukurtomis ekspozicijomis. Džiaugėsi, kad vėliau tomis daržovėmis pasivaišins ten gyvenantys žvėreliai. Vaikams patiko miela ir graži asilų šeimyna, nustebo sužinoję kad ten gyvenančios ožkos turi dantukus tik apatiniame žandikaulyje. Vaikai apžiūrėjo įvairiausių paukščių rūšių, pelyčių, žiurkėnų, vėžlių ir gyvačių. Vaikai grįžo kupini teigiamų emocijų ir neišdildomų įspūdžių.