Nepaprasta muzikos pamoka

tinkl_20161003_094957 tinkl20161003_104059 tinkl20161003_103951

Prieš pat Tarptautinę mokytojų dieną Pažagienių mokyklos-darželio 2-4 klasių mokiniai turėjo ypatingą galimybę dalyvauti nepaprastoje muzikos pamokoje, kurią vedė svečiai iš Jungtinės Karalystės.
Philip Storer, muzikos mokytojas iš Anglijos Glosesterširo (Gloucestershire) apskrityje įsikūrusio Lidbruko (Lydbrook) miesto, kartu su Steve Legge iš Anglijos bei Paul Maklaklinu iš Škotijos, atvyko į Panevėžio rajoną dalyvauti koncertinėje veikloje. Vaikų ir jaunimo pučiamųjų orkestro „Aukštyn” vadovo Remigijaus Vilio iniciatyva, suderinus su Pažagienių mokyklos-darželio administracija, šie  muzikantai, turintys didžiulę patirtį mokant vaikus groti pučiamaisiais instrumentais, pravedė atviras pamokas Pažagienių mokyklos-darželio mokiniams, kurių metu jie buvo supažindinti su muzikos instrumentais ir mokėsi jais groti.