Susitikimas su Panevėžio r. Piniavos mokyklos-darželio ketvirtokais

2022 m. spalio 27 d. įvyko 4 klasės mokinių inicijuotas susitikimas su Piniavos mokyklos-darželio ketvirtokais. Tikslas – vykdyti 4K modelio veiklas „Aš su kitais“ ir „Aš kitiems“ srityse.
Susitikimas prasidėjo nuo įdomios susipažinimo užduoties-kryžiažodžio. Bendradarbiaudami grupėse vaikai puikiai įveikė užduotį ir buvo pakviesti į muzikos pamoką, kurią vedė Panevėžio m. Muzikos mokyklos mokytojai kartu su savo mokiniais.
Pasiklausę muzikos kūrinių, Piniavos mokyklos ketvirtokai draugiškai bendraudami ir bendradarbiaudami poroje su Pažagienių mokyklos ketvirtokais mokėsi iš vilnos nusivelti vorus artėjančiai Helovino šventei. Mokytoja Vaida Stanevičienė visiems padėjo įgyvendinti sumanymą – kiekvienas išsivežė po spalvingą gražų vorą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

4K modelio koordinatorė Vilma