Čia gera augti

„Gražiausios spalvos turi rast vietą sau širdy,
O širdyje lietuvio brangiausios spalvos trys.
Geltona spalva – tai saulė, žalia – tai laukų spalva,
Raudona – tai mūsų kraujas, kartu jos – tai Lietuva.” /K. Vasiliauskas/

Kovo 14 d. rytą Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos, Dembavos progimnazijos,
Piniavos mokyklos-darželio ir Pažagienių mokyklos-darželio 2-3 kl. mokinių komandos rinkosi į mūsų mokyklą ir pradėjo viktorina „Čia gera augti” . Viktorina buvo skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, tema siejosi su gimtos šalies pažinimu ir mokinių pilietiškumo kompetencijos stiprinimu.
Jos metu mokinių komandos atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą, minėtinas datas, reikšmingus istorinius įvykius, atliko įvairias praktines užduotis. Pertraukėlių metu pasigamino po paukštelį, šoko bei klausėsi Pažagienių mokyklos-darželio ansamblio „Do Re Mi šalyje” atliekamų dainų.
Viktorina įtraukė net žiūrovus, kurie nuoširdžiai džiūgavo pasirinkę teisingą atsakymą. Komandų darbą stebėjo ir vertino garbinga komisija, kurią sudarė visų dalyvaujančių mokyklų suaugusieji atstovai. Komisija atsakingai įvertino, kuri iš komandų buvo sumaniausia, o kuri draugiškiausia, greičiausia ar vieningiausia.
Didžiuojamės viktorinos dalyviais, dėkojame jų mokytojoms ir linkime augti laisvoje šalyje ir saugoti jos nepriklausomybę.
Nuoširdžiai dėkojame viktorinos idėjos autorei – mokytojai Linai ir visiems, kurie padėjo organizuojant renginį!