Tarptautinė Mokytojo diena įstaigoje

Spalio 5-oji – tarptautinė Mokytojo diena. Tradiciškai tą dieną mokykloje-darželyje pamokas veda mokinių tėveliai. Šiemet graži tradicija buvo tęsiama. 4 klasėje pamokas vedė Aušra Karsabutė, Vaida Nevulienė, Viktorija ir Tomas Čirvinskai. 3–4 klasių berniukai lankėsi Igorio Ivanovo autoservise „Igorio lankai“. Pirmokus mokė Neringa Gasparavičienė ir Julija Ahmaranian. Antrokai mokėsi su Sonata Šilkaitiene. Tėveliai sakė, kad labai jaudinosi atsakingai ruošdamiesi pamokoms, bet ir  pasidžiaugė, turėdami tokią galimybę ,,pasimatuoti mokytojo batus“.

Muzikos mokytoja kartu su ,,Do re mi šalyje“ dainininkais bei V. Mikalausko menų gimnazijos abiturientėmis parengė muzikinį ir saldų sveikinimą visoms mokyklos mokytojoms. O mokinių staigmena – pirmokų ir antrokų ruošta dovanėlė ,,Stiprybės riešutėliai“ bei ketvirtokų išlankstytos popierinės gervės, kurios simbolizuoja ištvermę, sėkmę. Mūsų mokyklos-darželio direktorė taip pat negailėjo gražių žodžių tėveliams, mokiniams, mokytojoms, bet ir pasidžiaugė savo puikiu kolektyvu.

Mokytojos sako AČIŪ visiems pasveikinusiems, padovanojusiems puikią šventinę nuotaiką.