Tarptautinė tolerancijos diena

Minėdami tarptautinę tolerancijos dieną, Pažagienių mokyklos-darželio mokiniai, padedant Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos 9 kl. mokinėms Nijai, Gedmilei, Urtei, Adelei ir soc. pedagogei Ingai gamino Tolerancijos žibintus. Skirtingais šilumą ir šviesą skleidžiančiais  žibintais papuošėme mokyklos salę. Dainavimo studijos „Do Re Mi šalyje” mokiniai pasveikino visus susirinkusius nuotaikinga daina „Labas”, o  „Pelėdžiukų” grupės vaikai atliko dainelę apie žibintus. Panevėžio jaunuolių dienos centro teatro trupės „Svajokliai” aktoriai spektakliu „STOP!” kvietė diskutuoti apie visų mūsų panašumus, savitus gebėjimus ir talentus. Renginio pabaigoje visi kartu sušokome draugystės šokį „Matau Tave“.

Tarptautinė tolerancijos diena – tai galimybė suprasti mūsų skirtumus bei dalintis šiluma, supratimu bei palaikymu.

Soc. pedagogė Lina Seferoglu