KALĖDINIAI ATVIRUKAI

Panevėžio r. bendruomenių sąjungos taryba suorganizavo konkursą ,,Pasakų herojai kalėdiniame atviruke“. Juo norima suteikti vaikams galimybę įprasminti perskaitytų pasakų ir Kalėdų džiaugsmą, sudaryti sąlygas saviraiškai. Aktyviai dalyvavo mūsų pradinukai ir sukūrė daug gražių atvirukų

Kitą konkursą ,,Mano kalėdinis šeimos atvirukas“ organizavo Panevėžio r. savivaldybės Šeimos taryba ir skatino šeimas per vaiko užimtumo programas kurti savo šeimos paveikslą, siekiant įtvirtinti tapatumą ir kūrybiškumą, vienyti šeimą bendram tikslui. Mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Goda Jociūtė ir 1 klasės mokinė Perla Gasparavičiūtė tapo šio konkurso nugalėtojomis ir gavo apdovanojimus. Džiaugiamės mergaičių kūrybiškumu.