Paskaita tėvams apie socialiai atsakingos asmenybės ugdymą

Rafaelis_ 20131002 Rafaelis_ 20131002 _1Džiugu, kad tėvelių, besidominčių savo vaikų tobulėjimu, grupė spalio 2 dieną rinkosi į Pažagienių mokyklą-darželį, norėdami sužinoti apie VšĮ Asmenybės ugdymo instituto "Rafaelis" pradėtą vykdyti projektą, skirtą vaikų socialinių ir emocinių gebėjimų ugdymui pailgintos dienos grupę lankantiems mokiniams. Projekto tikslas yra ugdyti socialiai atsakingą asmenybę  ir jį sėkmingai pasiekti galima tik bendradarbiaujant šeimai su mokykla.

Pirmojo susitikimo su tėvais metu, VšĮ Asmenybės ugdymo instituto "Rafaelis", direktorė Marija Mendelė-Leliugienė pristatė projekto principus ir veiklas, taip pat informavo tėvus apie parengtą jiems užsiėmimų ciklą, kuris bus vykdomas lapkričio pradžioje Pažagienių mokykloje-darželyje.

Apie suaugusiems skirto užsiėmimo, dėl emocijų valdymo ir išveikimo,  tikslią datą ir laiką  informuosime papildomai.