Mes vikrūs, smalsūs, išradingi…

DSCF4163 DSCF4150 DSCF4161Spalio 10-osios d. rytas Pažagienių mokykloje-darželyje prasidėjo neįprastai: skambėjo muzika, rinkosi svečiai iš Panevėžio Žemynos progimnazijos. Šią dieną nusprendėme praleisti gryname ore ir aktyviai sportuodami. Vykdydami socializacijos projektą „Mes vikrūs, smalsūs, išradingi…“ šventę pradėjome masiniu šokiu.

Tada jėgas išbandėme sportinėse estafetėse. Ypač daug teigiamų emocijų sužadino kvadrato varžybos, kurioms teisėjavo sporto būrelio vadovas Rolandas Pūras. Čia turėjome pripažinti svečių pranašumą. Tačiau Pažagienių mokiniai buvo stipresni virvės traukimo varžybose.

Susumavus rezultatus, Panevėžio Žemynos pradinukai apdovanoti 1 vietos medaliais ir diplomais, pažagieniečiai pasveikinti su laimėta 2-ąja vieta.

Po sporto šventės vaikai, besivaišindami arbata, šnekučiavosi, kad labai svarbu laimėti, bet dar  svarbiau – kartu žaisti, siausti ir susirasti naujų draugų.

4 klasės mokytoja Silva Rankelienė