Svečiuose Jack Irwin

20131111_092938 20131111_092521 20131111_093518Jack Irwin tarptautinės jaunimo programos Sniego gniūžtė" prezidentas vieši Pažagieniuose antrą kartą. Ši programa skirta paaugliams ir padeda ugdytis gyvenimo įgūdžius bei lyderystės kompetencijas ir taip išlikti atspariems žalingiems įpročiams.

Lapkričio 11 d. Jack Irwin ir trys paauglės merginos iš Velžio gimnazijos kartu su Pažagienių mokiniais vykdė organizacinius žaidimus, kurie turi mokymo ir auklėjimo tikslus. Svečias ir jaunosios jo talkininkės pristatė pradinukams „ledlaužio" metodą, kuris „laužo" nepasitikėjimo, priešiškumo bei nepasitenkinimo ledus, sukuria tokias situacijas, kuriose mokiniai jaučiasi saugūs, gali išreikšti save, įgyti pasitikėjimą savimi ir kūrybiškai pasireikšti. Tai situacijos, kai mokiniai susitaria dėl tvarkos, laisvai reiškia mintis, kiekvienas mokosi suvokti, ką jaučia kitas.
Pagarba, saugumas ir sektinas pavyzdys padeda mažiesiems ugdytis draugiškumo ir atsaprumo žalingiems įpročiams įgudžius.