Matematika-linksmai

matematika2 matematika1Mūsų mokyklos-darželio pradinukai savo matematinius gebėjimus plėtoja gabiųjų mokinių ugdymo būrelyje.

Vėsų balandžio 4-osios rytą atmosferą kaitino viktorinos „Aritmetikos riešutėliai‘‘ dalyviai. Jie ne tik linksmai, kūrybingai praleido laiką, bet ir praturtino savo matematikos žinių bagažą.

Komandos išsirinko pavadinimus: ,, Skaičiukai‘‘ ir ,, Matematikos vaikai‘‘.

,,Skaičiukų komanda‘‘ greičiau sudėjo matematinę dėlionę, tačiau ,,Matematikos vaikai‘‘pirmieji suskaičiavo sutaupytus pinigus. Greita ir linksma buvo veiksmų estafetė. Nepaprastai smalsu buvo sužinoti koks gi daiktas, susijęs su matematika, paslėptas dėžėje. Po daugybės spėliojimų, tiek viena, tiek kita komandos suprato, kad tai laikrodis ir skaičiuoklis.

Komisija, kurią sudarė mokytojos ir ketvirtos klasės mokinių atstovai, vieningai nusprendė, kad abi komandos buvo lygiavertės, rezultatas 10:10.

Smagu, kad pralaimėjusių nebuvo. Visi dalyviai apdovanoti diplomais, saldžiais prizais ir net medaliais.

Laimėjo tiksliųjų mokslų karalienė MATEMATIKA!

Viktoriną vedė 4 klasės mokytoja S. Rankelienė