Mokykimės geriau pažinti vaikus ir padėti jiems augti

Pažagienių mokykloje-darželyje nuo 2014 m. rugsėjo pabaigos, tėvams patogiu laiku, bus vykdoma STEP programa.

STEP  – tai 6-10 m. amžiaus vaikų tėvams skirta programa, kuria siekiama ugdyti ir tobulinti vaiko auklėjimo įgūdžius. Ji siūlo efektyvią, nesunkiai įgyvendinamą vaiko auklėjimo filosofiją. STEP programa draugėn suburia panašių rūpesčių turinčius tėvus ir suteikia galimybę pasidalinti su vaiko auklėjimu susijusiais sunkumais, drauge ieškoti sprendimo alternatyvų ir mokytis pozityvių bendravimo su vaiku būdų, stiprinančių vaiko atsakomybę ir bendradarbiavimą.

Dalyvių skaičius iki 12 žm. Mokymų vieta: Pažagienių mokykla-darželis.  Kviečiame registruotis el. paštu: pazdm@erdves.lt arba telefonu 8 45 55 13 39