Projekto š”Ne vien pamokose kartu” akimirkos

Pažagienių mokyklos-darželio 1-2 klasių mokiniai dalyvauja socializacijos projekte ,,Ne vien pamokose kartu". Šio projekto tikslas – įvairiais būdais ir aktyviais metodais skatinti mokinių bendravimo įgūdžius, ugdyti toleranciją, plėtoti mokinių socializacijos galimybes, sudarant sąlygas tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius.

Rugsėjo 11 d. – ,,Nuotaikų dienelė". Mokiniai, tėveliai, pedagogės vyko į Raubonių mini zoologijos sodą. Čia vaikai turiningai ir įdomiai praleido laisvalaikį, patyrė džiugių akimirkų, susipažino su zoologijos sodo gyventojais.

Šalia gyvūnų Raubonių parke įkurdintas ir kompaktiškas lietuvių buities muziejus. Įrengtoje klėtyje bei lauke eksponuojami žemės ūkio padargai, buities daiktai. Kai kuriems mokiniams tai buvo pirmasis ir nepamirštamas prisilietimas prie mūsų krašto praeities.

Po ekskursijos aptarėme ir pasidalijome įspūdžiais. Visi buvo patenkinti, geros nuotaikos.

DSCF4926 tinkl DSCF4919 tinkl DSCF4918_tinkl DSCF4898tinkl DSCF4896 tinkl DSCF4889 tinkl