Juozo Miltinio dramos teatre

2014-10-15 09.48.21 2014-10-15 10.58.59Spalio 15 d. 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja aplankė Juozo Miltinio dramos teatrą.
Ekskursijos po teatrą metu  mokiniai apžiūrėjo užkulisius, grimo kambarį, kūrybines dirbtuves. Ypač vaikams patiko grimo kambaryje, nes čia galėjo pasimatuoti vyriškus ir moteriškus perukus, įvairias kaukes. Įdomu buvo ir kūrybinėse dirbtuvėse, nes galėjo pamatyti, kaip gaminami įvairūs butaforiniai daiktai, reikalingi spektaklių metu. Aplankėme siuvyklą, kurioje siuvami kostiumai spektakliams, drabužinę, kur mokiniai matavosi įvairias skrybėles, kepures ir šalmus.
Didžiausią įspūdį paliko susitikimas su aktoriumi Vytautu Kupšiu. Buvo įdomu pamatyti aktorių, kuris vaidino filme „Pasmerkti 3“. Jis atliko Makaro vaidmenį.
Apsilankėme teatro įkūrėjo režisieriaus J. Miltinio kabinete. Apžiūrėjome jo mokinių nuotraukas, paminklo režisieriui maketus.
Tai buvo puiki galimybė geriau pažinti legenda tapusią menų šventovę. Galbūt kažkas iš mokinių susidomės aktoriaus, scenografo ar grimuotojo profesija?..