Spektaklis „Nuotykiai miške”

2015-02-26 09.30.56_tinkl 2015-02-26 09.25.18_tinklMūsų mokyklą-darželį aplankė grupė aktorių ir 1-2 kl. mokiniams, darželinukams parodė spektaklį „Nuotykiai miške 2“.  Vaikai buvo aktyvūs ir kartu įsitraukė į vaidinimą. Spektaklis žavėjo originalumu, skambėjo nuotaikinga muzika, aktoriai patys dainavo. Estetiniai kostiumai ir scenografija prikaustė vaikų dėmesį.
Vaikai pamatė žvėrelių reakciją ir emocijas, kai miške išvydo žmonių paliktas šiukšles. Vaidinime gražiai perteikta ekologinė tema ir net siužete įpintas brakonierius – dar vienas žvėrelių siaubas. Graži istorija apie meškino ir zuikio draugystę mokė vaikus, kaip puoselėti gražius santykius. Vaidinimas privertė vaikus susimąstyti apie draugystę, formavo ekologines nuostatas, ugdė vaikų atsakomybę prieš gamtą.