Netradicinio ugdymo diena

tinkl_DSCN1358 tinkl_DSCN1355 tinkl_DSCN1354Kovo 4 d. mokykloje-darželyje vyko netradicinio ugdymo diena, skirta suteikti vaikams ir mokiniams verslumo pradmenis bei stiprinti jų socialinę kompetenciją. Šią dieną čia šurmuliavo Kaziuko mugė. Tiek darželio vaikai, tiek mokiniai su dideliu nekantrumu laukė šios šventės. Ji davė galimybę išsidėlioti savo ar su tėvelių pagalba kruopščiai padarytus gaminius bei akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Šventės organizatoriai ketvirtokai, gražiai padainavę, pakvietė visus pašokti „Trepsiuką" ir pasiklausyti savo kūrybos pasakų. Pasakas skaitė 4 klasės mokinė Viltė Andrunavičiūtė ir 1 klasės mokinė Giedrė Kriaučiūnaitė. Mergaitėms mokyklos-darželio direktorė įteikė Panevėžio r. savivaldybės pradinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio padėkas už dalyvavimą rajoniniame konkurse „Kuriu pasaką".  O 3 klasės mokinė Vakarė Viktorija Kerbedytė, regioninio konkurso „Tramtatulis" dalyvė  tarmiškai visiems pasakojo pasaką, kaip Dievas gandrą sutvėrė. Ilgai netrūkę visi suskubo prekiauti.  Pirkėjai mugėje galėjo įsigyti rankų darbo dirbinių, įvairiausių suvenyrų. Smaližiai galėjo nusipirkti skanėstų: spurgų, pyragų, sausainių, keptos duonos. Mokiniai ir jų tėveliai labai atsakingai ruošėsi mugei ir tai patvirtina ne tik prekių gausa, bet ir jų grožis. Džiugu, kad prekeiviai nepamiršo laikytis prekybos kultūros taisyklių ir maloniai bei mandagiai bendravo su pirkėjais. Taigi iš Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei daug malonių įspūdžių.