Nida laimėjo 1-ąją vietą

DSCN1680 tinklapiui_DSCN1662 tinklapiui_DSCN1660Gergužės 6 d. Panevėžio r. Krekenavos vaikų l-d. vyko meninio deklamavimo konkursas „Mama, ant tavo rankų supasi gerumas“. Maloniai ir jaukiai dalyvius sutiko darželio direktorė ir visas kolektyvas.  Dalyviai, susirinkę iš viso Panevėžio rajono, deklamavo 2 poezijos kūrinius: vienas – skirtas mamytei, kitas – laisva tema.
Konkurse dalyvavo 6 vaikai 3-5 metų amžiaus grupėje ir 17 vaikų  5-7 metų amžiaus grupėje. Konkurso dalyvių pasirodymą vertino keturi komisijos nariai.
Pažagienių mokyklą-darželį atstovavo priešmokyklinės grupės auklėtinė Nida Tatorytė, ją skaitovų konkusui paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ingrida Šarachovienė.
Nidutei savo deklamavimu pavyko sužavėti komisijos narius ir  5-7 metų vaikų amžiaus grupėje laimėti 1-ą vietą. Komisijos nariai mergaitei įteikė diplomą ir didelę pasakų knygą.
Sveikiname Nidą su pergale ir dėkojame mamytei, kad kartu vyko į konkursą.