Šeimų šventė

stendui3 stendui stendui2 stendui,,Šeima. Toks  mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmasis pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti blynai ir vyresniojo brolio ar sesės parvežtas kiškio pyragas…“.  Kiek daug telpa į šį žodį…
Trečiadienio pavakarę į mokyklos-darželio kiemą rinkosi mamos, tėčiai, močiutės, broliukai ir sesutės, kad visi drauge su savo šeimomis praleistų laiką šventėje. Šventėje ne tik skambėjo vaikų balsai, bet padainuoti buvo pakviestos ir mamos. Meninio ugdymo pedagogė Kristina močiutes pakvietė padainuoti dainą ,,Vai žydėkit , linai“, tėčiai savo stiprumą rodė traukdami virvę. Didžiausio susidomėjimo ir karščiausių aplodismentų nusipelnė ,,Madų šou“ dalyviai, kurie kolekcijas kūrė ir pristatė kostiumus kartu su tėveliais.
Direktorė Vilma džiaugėsi Pažagienių mokyklos-darželio bendruomenės aktyvumu: dėmesingais ir pažangiais tėvais, smalsiais ir kūrybingais vaikais, rūpestingomis ir išradingomis auklėtojomis. Direktorė įteikė padėkas šeimoms, aktyviai įsitraukusioms šiais metais į mokyklos-darželio bendruomenės veiklą ir vaikų ugdymą.
Po šventės visi vaišinosi arbata ir sausainukais.
Kaip gera ir smagu, kai visa šeima kartu!