Sporto šventė

DSCF5303 DSCF5304 DSCF5309 tinklapiui_DSCF5306Nuolatinis judėjimas padeda vaikams vystytis. Todėl svarbu nuo mažų dienų vaikus skatinti būti fiziškai aktyviais.
Gegužės 27 d. mokykloje-darželyje vyko tradicinė Sporto šventė, kurią organizavo sporto treneris Rolandas Pūras. Jos tikslas – skatinti mokinius sportuoti ir rūpintis savo sveikata. Mokiniai kiekvienais metais labai laukia šios šventės ir noriai joje dalyvauja.
Renginio pradžioje vyko estafečių varžybos. Čia emocijos liejosi per kraštus, nes visi norėjo būti geriausi. Niekas nenorėjo pasiduoti. Reikėjo varyti kamuolį, į lankus dėlioti kamuoliukus, parodyti savo  judrumą, ištvermę.
Vėliau mokiniai išbandė savo taiklumą. Buvo mėtomi smigiai į taikinį. Visi norintieji galėjo išbandyti save baudų metime.
Labiausiai mokiniai laukė kvadrato varžybų. Jos baigėsi lygiosiomis – 1 : 1.
Mokytojai džiaugėsi savo mokinių gebėjimu orientuotis, reaguoti į įvairias situacijas ir noru būti sveikais bei judriais.
Nepastebimai greitai pralėkė šventės laikas. Sporto šventė mokiniams, mokytojams suteikė daug džiugių akimirkų.