Pirmosios pamokėlės būsimiems pirmokams

tinkkl_DSCN1850 tinkl_DSCN1853Būsimi pirmokai nekantraudami laukė susitikimo su savo būsima mokytoja. Ir štai, pirmasis draugiškas susitikimas – būsimieji pirmokai, ketvirtokai ir mokytoja. Vyresnieji mokiniai pasakojo, kokios pamokos laukia ir parodė, ką galima išmokti jų metu: ne tik skaityti, rašyti ir skaičiuoti, bet piešti, kirpti, klijuoti, lipdyti, kurti, groti ir šokti. O kur dar lenktyniauti, draugauti, klausytis ir susitarti?
Būsimi pirmokai įdėmiai klausėsi E. Mieželaičio pasakos ,,Zuikis Puikis". Stebėjo, kaip galima išgauti smagų ritmą grojant vienkartiniais puodeliais. Kartu šoko ir dainavo. Pasiskirstę į komandas, kūrė plakatus ir lenktyniavo, kas greičiau lentoje nupieš namelį iš geometrinių figūrų.
Kitas susitikimas – susipažinimas su mokytoja, su mokykla. O į klasę atvykę ančiukas su paršiuku pasiūlė užduočių knygą ir šokį apie Joną – laivo kapitoną.
Linkime būsimiems pirmokams vasaros metu daug maudytis, sportuoti, smėlio pilis statyti, sveikiems būti, paaugti ir sustiprėjusiems drąsiai žengti į mokyklą rugsėjo pirmąją.