Svečiai iš Nyderlandų

20150826_124038 20150826_11180020150826_113337Panevėžio rajono savivaldybė nuo 2001 metų yra užmezgusi bendradarbiavimo ryšius su Nyderlandų karalystės het Bildt savivaldybe. Smagu sutikti het Bildt atstovus, kurie jau penkiolikti metai domisi mūsų rajonu, čia esančiomis švietimo ir kultūros įstaigomis ir suradę galimybę atvyksta į svečius.
Paskutinį vasaros antradienį Pažagienių mokyklą-darželį aplankė broliai Harmen ir Jouke Wijbenga. Jie dirba savivaldybės socialinės paramos skyriuje, o laisvalaikiu groja pučiamųjų orkestre. Didelės šeimos atstovai, džiaugėsi apsilankę mokykloje-darželyje, prisiminė savo vaikystę ir pasakojo apie muzikos reikšmę jų gyvenime. Broliai domėjosi apie mažų vaikų muzikinį ugdymą mūsų mokykloje, savo gyvenimiška patirtimi liudijo, kaip yra svarbu ugdyti vaikų kūrybingumą, kuris žmogui užaugus, užtikrina geresnę gyvenimo kokybę.
Svečiai paliko mokyklai-darželiui suvenyrų, pristatančių jų gimtąją šalį, Olandiją.