Kaziuko mugė

tinkl DSCN2675 tinkl 20160304_110200 tinkl 20160304_103448 tinkl 20160304_103404Kovo 4 d. mokykloje-darželyje šurmuliavo Kaziuko mugė. Tiek darželio vaikai, tiek mokiniai su dideliu nekantrumu laukė šios šventės. Pasipuošę savo priekystalius jie akimirkai tapo tikrais prekybininkais. Šventės organizatoriai ketvirtokai, gražiai padainavę, pakvietė visus pašokti. Pirmokai šoko Š„Abelytę", antrokai – Š„Aš pasėjau žalią liną", o trečiokai puikiai pagrojo dūdelėmis.
Sunkų darbą teko atlikti ketvirtokų išrinktai komisijai. Ji išklausė kiekvienos klasės puošnaus priekystalio pristatymus ir išrinko šauniausiuosius. Ilgai netrūkę visi suskubo prekiauti.
Pirkėjai mugėje galėjo įsigyti rankų darbo gaminių, įvairiausių suvenyrų. Smaližiai galėjo nusipirkti skanėstų: spurgų, pyragų, sausainių. Mokiniai ir jų tėveliai labai atsakingai ruošėsi mugei ir tai patvirtina ne tik prekių gausa, bet ir jų grožis.
Džiugu, kad prekeiviai nepamiršo laikytis prekybos kultūros taisyklių ir maloniai bei mandagiai bendravo su pirkėjais. Taigi iš Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir malonius įspūdžius.