Koncertas „Draugai – draugams”

tinkl Peledziukai Vaivoryksteje1 SAM_5636 SAM_5605_3 SAM_5598 _3Kovo 7 d. priešmokyklinės grupės vaikai vyko į Panevėžio miesto lopšelį – darželį "Vaivorykštė". Smalsiai apžiūrėję „Žiogelių" grupę suskubo į salę žiūrėti priešmokyklinukų spektaklio „Katės namai". Po jo rikiavosi į sceną koncertuoti. Pasipuošę gyvūnų karūnėlėmis, naudodami įvairias priemones inscenizavo lietuvių liaudies vestuvinę dainą „Lietuvos šalelėj". Puikiai suskambėjo ir dainelė apie Tėvynę. O garsiausių aplodismentų sulaukė daina „Aš turiu širdelę", nes ją atliko visi, net ir patys mažiausieji klausytojai. Po koncerto grupėje pas „žiogelius" visi vaišinosi skanėstais, linksmai bendravo, žaidė nematytais žaislais. Kieme linksmai praleido laiką žaidimų aikštelėje. Geros nuotaikos kupini vaikai sugrįžę dar ilgai dalinosi patirtais įspūdžiais. Šaunu! Norisi ir vėl, ir vėl koncertuoti!