Abėcėlės šventė

tinkl_20160407_193534 tinkl_20160407_184742 tinkl_20160407_183023 tinkl_20160407_181512

Balandžio 7 d. pirmos klasės mokiniai ir jų mokytoja Vaida Stanevičienė pakvietė tėvelius į Abėcėlės šventę.
Nuo rugsėjo 1 d. pirmokai išmoko ne tik visą abėcėlę, patys sukūrė pasakas, bet išmoko ir dainų, eilėraščių, šokių…  Todėl mokiniai nekantravo nors maža savo pasiekimų dalimi pasidžiaugti ir juos pademonstruoti tėveliams. Jie skaitė kartu su tėveliais pasakas, deklamavo eilėraščius, dainavo su mokytojomis Ramute ir Kristina išmoktas dainas, šoko su mokytoja Rasute išmoktus šokius, o žiūrėdami mokytojos Vaidos paruoštas skaidres ir nuotraukas, kartu su tėveliais dalyvavo viktorinoje ir apžvelgė svarbesnius jų klasėje vykusius renginius, konkursus ir pamokas, prisiminė buvusias ekskursijas.
Mokytoja Vaida organizavo šventę, kurioje vyravo nuoširdumas, geranoriškumas ir bendradarbiavimas,  tuo pačiu padėjo mažiesiems savo mokiniams suvaldyti  jaudulį, nejučia kilusį dėl atsakomybės prieš tėvelius.
Vaikai, mokytojos pamokyti, dėkojo tėveliams už pagalbą besimokant, įteikė savo rankomis kurtas padėkas ir nulipdytus medalius.
Vėliau visi šventę aptarė prie tėvelių suneštų vaišių ir kartu planavo būsimus bendrus susitikimus.
Šventė pavyko ir paliudijo, kad mokytis čia yra gera.