Varpelio šventė

20160603_113633 tinklMieli ketvirtokai,
Prabėgo 8 metai, skaičiuojant nuo lopšelio, kai esat kartu, kai kurie gal paskutinius 4-5 metus bendrą patirtį turėjote  šioje mokykloje. Čia patyrėt atradimų džiaugsmą,  čia pasitikrinot ribas,  čia formavot požiūrį į suaugusius, čia užgimė svajonės… Toks yra gyvenimas ir jūs eidami link paauglystės suprasite, kad jis įvairus ir įdomus.
Jūsų laukia kita mokykla, kiti draugai, dar daugiau suaugusių, mokytojų, dar daugiau atradimų ir džiaugsmo, ir šiek tiek nusivylimo, bet šalia jūsų patys artimiausi, patys mylimiausi žmonės – jūsų šeima, jūsų tėvai ir  seneliai. Išlieka ir jūsų pirmoji mokykla, į kurią kaip į saugų uostą visada galėsite sugrįžti atsikvėpti, prisiminti ir pasilyginti, kaip buvo tada, kai buvote vaikystėje… Visada galėsite aplankyti ir visada čia būsite laukiami. 
Pirmasis etapas mokslo pažinimo keliu jau įveiktas, įteikti jums pradinio išsilavinimo pažymėjimai, pirmieji jūsų išsilavinimą liudijantys dokumentai. 
Dėkojame ketvirtos klasės mokytojai Dianai Meištaitei, išugdžius šią mokinių laidą ir padėjusiai stiprius pradinio ugdymo pagrindus.   
Sveikiname visus su mokslo metų pabaiga ir linkime didelės sėkmės tęsiant mokslus. Būkit drąsūs, rūpestingi, smalsūs ir laimingi.  
Gražios vasaros ir gero poilsio!