Tu man rūpi

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba, įgyvendindama Panevėžio rajono savivaldybės socializacijos projektą „Bendrauk, bendradarbiauk, dalinkis“ ir visuomenės sveikatos priežiūros projektą „Sveikatos akademija“, organizavo akcijas „Tu man rūpi“ ir „Būkime kartu“. Ši akcija buvo skirta paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Aktyviai dalyvavo 10 rajono įstaigų. Tai galimybė prisiminti kas yra psichikos sveikata, kaip ją stiprinti, kodėl svarbu stiprinti, kaip mes galime būti neabejingi vieni kitiems ir padėti sau bei aplinkiniams.
Akcijos metu 1 – 6 klasių mokiniai ruošė įvairius darbelius: kūrė ir spalvino mandalas, piešė gyvūnus aprašydami, kaip jie padeda nusiraminti.
Buvo sukurta apie 400 darbelių. Komisija įvertino visus kūrėjus. Kiekvienas gavo po čiulpinuką ir kvietimą pasižiūrėti filmą ,,Didysis šunų pabėgimas“ Panevėžio KC ,,Garsas“.
Didžiuojamės Akcijos „Tu man rūpi” spalvingiausių bei kūrybiškiausių piešinių mandalų ir gyvūnų autoriais, kurie gavo padėkas ir atminimo dovanėles:

1 klasės mokiniai 2 klasės mokiniai
Gabija Medutytė
Nida Tatorytė
Paulina Kasparavičiūtė
Aneta Dapkevičiūtė
Darija Vaitkevičiūtė
Evelina Miliškevičiūtė
Ignė Ivanovaitė
Nojus Preidys
3 klasės mokiniai 4 klasės mokiniai
Deividas Vaznonis
Giedrė Kriaučiūnaitė
Rokas Kerbelis
Ugnė Cekanauskaitė
Arnoldas Radzevičius
Austėja Kriskutė
Marija Klonytė