Pilietiškumo pamoka

Kovo 10 dieną mūsų mokykloje-darželyje 3-4 klasių mokiniams vyko pilietiškumo pamoka. Šios pamokos tikslas – parodyti, kokį sunkų kelią nuėjo Lietuva iki Nepriklausomybės paskelbimo.
Pamoka prasidėjo himnu. Mokytoja Diana rodė skaidrėse vaizdus ir apžvelgė pagrindinius istorinius faktus. Svarbu, kad mokiniai suprastų, jog laisvė nėra duotybė. Už ją reikia kovoti, aukotis. Todėl ir šiandien reikia ja rūpintis, ją puoselėti ir dėl jos mokytis. Ketvirtos klasės mokiniai deklamavo eiles apie Tėvynę, karalių Mindaugą, Žalgirio mūsį, knygnešius.

Džiugu, jog 3-4 klasių mokiniai turi pakankamai istorinių žinių apie tėvynę Lietuvą.
1-2 klasių mokiniai su mokytoja Vaida piešė piešinius, skirtus šiai dienai paminėti. Jų piešiniais galime pasidžiaugti surengtoje parodoje.
Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios svarbios šventės paminėjimo.