Akcija „Paukšteliai prie mano namų“

Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis. Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų.
Mūsų mokyklos-darželio ugdytiniai kartu su tėveliais dalyvavo akcijoje „Paukšteliai prie mano namų“ ir gamino atskrendantiems paukščiams inkilėlius.
Nuoširdi padėka už Jūsų gerumą, rūpestį ir meilę. Naujus namelius paukšteliai ras ne tik mūsų mokyklos-darželio teritorijoje, bet ir Pažagienių gyvenvietėje.
Šiandien mokinių veikla buvo kitokia.
Vaikai varžėsi sportinėse estafetėse, žiūrėjo filmą apie parskrendančius sparnuočius, lipdė mylimiausią paukštelį.
Šventę vainikavo  inkilų kėlimas į medžius. Dabar stebėsime kada ir kokie paukščiai juose apsigyvens. Tikime, kad jiems patiks mūsų inkilėliai ir džiugins mus savo giesmelėmis.